"מירי היקרה.

הגענו אליך בעקבות המלצות חמות שקיבלנו עליך מחברינו הקרובים שעיצבת ותכננת את ביתם. מיד ראינו שמדובר באישה חמה, מקצועית, סבלנית ובעלת ידע רב, למרות שהיינו נודניקים לא קטנים, הפכת את הבית שלנו לבית חלומותינו, לא יכולנו לדמיין את הבית טוב יותר.

לקחת חלום והפכת אותו למציאות, בזכות כשרון, ידע, מקצועיות, גמישות וסובלנות עד אין קץ. זכינו להכיר אותך, ולא סתם אנו ממליצים עליך לכל מי שרק שואל.

הליווי של קבלן השיפוצים היה ללא דופי, הפיקוח על בעלי המקצוע במהלך השיפוצים, אורך הרוח, בחירות החומרים, תוכניות חשמל, נגרות, מטבח וכיוצ"ב היו פשוט מעולים. הגמישות, מציאת פתרונות לבעיות שנתקלנו בהן במהלך השיפוץ, לא יכולנו לצלוח את זה בלעדיך. הקשבת לנו בסבלנות, לא חסכת דקה מזמנך, נתת כל מה שהבטחת והרבה מעבר לזה. אנו רוצים להודות לך על הכל ולומר לך שזכינו להכיר אשת מקצוע בכל רמ"ח אבריה.

אוהבים אותך
המשיכי כך ויישר כוח

אחינועם ושבתאי סיני"

"מירי ליוותה אותנו בתכנון ועיצוב הדירה הראשונה שלנו, כשלא היה לנו מושג בסיסי בענייני קלאפות, אינטרפוצים ושאר מושגים לא ברורים.מירי הייתה נעימה, מקצועית ומדויקת, גם בזמן הרב שבילינו יחד וגם מול הקבלן וגורמי המקצוע השונים והרבים.

 

התוצאה חשובה אבל לא פחות הדרך - הדירה שלנו יפיפייה וכיפית אבל חשוב לא פחות שאת כל התהליך הארוך העברנו בכיף, בהתאמה לתקציב (בעיה ידועה של מעצבים שנוטים להתעלם מהמגבלה הזו) ובלי לבזבז אינסוף זמן בשיטוטים חסרי תוחלת.

 

מירי עזרה לנו להיות ענייניים, להכווין אותנו למקומות שמתאימים לטעם ולתקציב, בלי לכפות עצמה וההפך - לקחת את הרעיונות האמורפיים שלנו ולתרגם אותם לפרקטיקה.מירי, תודה על הכל, הדירה הבאה עוד לא באופק, אבל מעצבת בטוח יש לנו.אורית ויואב כץ"

"גב' מירי שניידרמן          
הנדון: מכתב תודה והערכה
במהלך סוף שנת 2013  ותחילתה של 2014 עסקנו בבניית משכננו החדש בעיר מודיעין.
קיבלנו מבנה שכלל מעטפת של כ 5,000 מ"ר מתוכם כ 2,000  מ"ר משרדים.
תהליך בנית המשרדים ערך כ 4-5 חודשים וכלל את כל עבודות התשתית כגון בניית קירות, מיזוג אוויר, חשמל וכו ועיצוב חללים באופן שהולם את הצרכים והצפיות שלנו.
פרויקט מאתגר מאוד בזמן קצר ביותר.
אחת הדמויות הדומיננטיות בתהליך היית את, לווית אותנו באופן מקצועי, איכותי ,תוך עמידה במסגרת תקציב  ובלוחות זמנים במאתגרים מתוך מסירות, אכפתיות ומחויבות גדולה ביותר.
הדבר בא לידי ביטוי בכל רובדי הפרויקט, לו"ז, תקציב,תכנון, בחירת החומרים, ייעוץ, עמידה אל מול בעלי המקצוע וכו'  והכל, ברמת שירות גבוהה, סבלנות, אדיבות, מחויבות ומקצועיות מוערכים מאוד.       
התוצאה נפלאה, אנחנו כבר יותר משנה במשכן החדש, וכל יום כיף לעבוד בו מחדש, מבקרים המגיעים אלינו מתפעלים מהנראות המדהימה , מהעיצוב והסגנון  ומהפרטים הגדולים ועד לקטנים.
הגדלת לעשות, ובתום הפרויקט נרתמת לפרויקט  אחר שלנו של שיפוץ חדר הקפיטריה בבי"ס אורט גאולה בו אנו מתנדבים כתרומה לקהילה, גם כאן הכל נעשה במאור פנים , מקצועיות ואכפתיות נדירים והכל ללא תמורה!!!! בהתנדבות מלאה !!!
לסיכום , מירי יקרה, הינך אדם יוצא דופן, עם איכויות, שירות מעולה,  מקצועיות, יחס ותשומת לב יוצאי דופן שאינה מובנים מאליהם ועל כך אנחנו מודים בכל יום, בלעדיך לא היינו מסיימים פרויקט כה גדול ומורכב בזמן כל כך קצר
היה תענוג גדול לעבוד מולך.
בברכה,
אורלי עינת
מנהלת משאבי אנוש
אי.בי.בי.אל ספיריט בע"מ"

למירי היקרה,

 

"תודה"  - מילה אחת קטנה שכל כך מלאה.. מלאה בהערכה, הוקרה, הערצה, ואמונה...

תודה , מירי המקסימה והסבלנית, שהשקעת  מאמצים מרובים בתכנון וארגון פינה ישנה ועמוסה. גרמת למחסן ישן להראות כמו פיסת חוף ים,

עם חול זהוב וים כחול. דאגת  לנו  מכל הלב בכל הקשור לרווחת התלמידים -  תבורכי.

אנו סמוכים ובטוחים כי הקשר ביננו יעמיק וישגשג ועוד נכונו לנו שיתופי פעולה רבים.

בברכה,

 

 

טובה חבה                                                                                           סני כרמלי

רכזת חינוך חברתי                                                                             מנהל בית הספר

למירי והדסי היקרות

הגשמתן לנו חלום! חלום שלא הודינו שקיים ולא העזנו לחלום, מפגישה לפגישה, לאחר תוכניות אין סוף 

וסבלנות אין קץ- הצלחתן לרכך ולפלס את הדרך לליבנו וכך קם החלום והיה למציאות.

תודה שגרמתן לנו להבין שמן הראוי להעתיק את המטבח למקומו ליד החלון, תודה על ניצול מתוחכם של 

עמודי הבית כך שנוצרו חציצות דקורטיביות בין חללי הבית. תודה על תכנון חדר שינה מדהים ועל חדרי 

השירותים המרווחים והמוצנעים ממש כמו שחפצנו.

תודה על העצות,התמיכה והזמינות התמידית לאורך כל הדרך, תודה שהפכתן את המבנה לביתנו הנעים 

המיוחד.

בהערצה- יואב, נלי והילדים.